Exhibitor Catalog

Warsaw Home Furniture

PUSZMAN

F2.38

PORTA KMI POLAND

B3.01

RICHMOND INTERIORS POLSKA COE DESIGN Kurak Edyta

F3.29

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy

C1.19

NOWODVORSKI LIGHTING

C2.02

FORNER

D2.02

DRE

B2.20

ERKADO

B2.24

MEXTRA

F3.06

Aliticon

F1.16

MIRPOL

F3.05

Tüyap Fairs and Exhibitions Organization Inc.

C1.61

Pol-skone

B2.01

ELSTEAD LIGHTING

C1.24

GTV Poland S. A.

D2.24

PHU KANDELA PAWEŁ STACHOWSKI

C3.23

G&G International GmbH

C2.24

Selfia Paweł Zadworny

F3.41

Paged Meble

F1.06

Eltap

F2.35

Agromat

B3.63

AZARDI ŚWIAT SYPIALNI

E4.22

ALWES FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCHwi

F5.24

JERZY CHMIELEWSKI DARK SIDE

E5.21

Kadux

F4.15

Carl Hansen & Søn

F4.50

HALMAR

F4.37

MAXLIGHT -omandytowa

C2.20

TK TOMASZ KRYWULT

C2.11

Elastron

C1.64

Schody Podłogi i Wnętrza

B2.07

Wall Art

C1.02

VDS CZMYR KOWALIK -omandytowa

B2.19

Finish Parkiet Fabryka Parkietu

B2.34

PEKA

D2.50

Ergo International - Villa Italiawie

C2.34

Korner

D2.58

LUMATECH

D2.11

DEVO Karwacki Jerzy

A2.34

COMITOR

D2.20

FOCUS DARIUSZ DUDA

D2.07

POLCOLORIT

D2.42

Marmorin Design

B1.54

PLANKO

B2.03

SLV POLAND

C2.30

STARE CEGŁY

C2.23

GastroProdukt Professional

D3.23

LED Labs

C3.13

Grenton

C3.63

BerryAlloc NV

A2.38

Blue Timber

A1.24

MAX KOMFORT

D2.29

MARDOM

B2.23

Kronospan

B2.12

Amix Sp. K. Konik, Bietkał

D3.63

Idealab

B2.08

Stalprodukt-Zamośćia

B3.02

ALEX Aleksandra Chodnicka-Kosińska

B2.38

SWISS KRONO

B2.53

SKLEJBUD

D2.37

"MARKUSS"

C2.37

AG GRZEJNIKI DESIGN ŁUKASZ SOSNOWSKI ANITA DEJNACKA SPÓŁKA KOMAN

B2.58

DELIGHTING POLSKA

C3.33

Intenso doors Spółka z o.o.

B1.24

Laminam / INTERSTONE

D1.20

TEX SYSTEM SP. Z O.O

F1.30

BRUNI NATALIA KOTOWICZ

F2.50

Carpets & More Magdalena Świerlikowska

F2.37

OSIKA MEBLE

F4.43

M&K Foam

F4.25

Premium Living

F4.44

GOMEZ DESIGNo

F3.32

Radwood

D3.02

ORLICKA & LIZANOWICZ HOME

C3.02

GGD Grupa Gold Door Piotr Gołaś

F1.32

BEMONDI

E4.39

Stameco

E4.17

GALA COLLEZIONE

E4.42

Producent Mebli WH Plus Krystyna Hyla

F5.19

Fibryl Design

E4.38

Cloveris cywilna

E4.35

Wajnert Meble

E4.07

DORIAN Polska

F4.19

SMART WORK

E3.32

Mateusz Kamiński Camfero

F3.31

KUTEKMOOD

F2.10

Tapex Design

F4.32

Usługowy Zakład Kamieniarski GRAN-MAR Józef Orzechowskia

E1.02a

Domowe Sanatorium Zimnoch

D3.17

MICANTE

C2.17

LUMINEX

C3.21

KUTEK

C3.15

Forest Group Polska

C2.38

Ostrowski handel internetowy

C3.49

Rust

D1.18

Hoepke Textiles

C1.62

Ozlem Firany

C2.15

Zakład Wielobranżowy "JUPITER" Mieczysław Kimel Eksport-Import -

C2.12

DEKORAMI Design Wallcovering

C2.18

Gie El

C2.06

Karlik

C3.29

EXCELLENT

B2.52

Raw Decor cywilna

B2.39

Robo Expert Sebastian Szulc

B2.18

Europool Rakowska Arleta

B2.37

Riwal

D2.18

WALLCRAFT

B2.16

Edyta Barańska Design

C2.40

HPL SERVICE

D2.27

Marmor

A1.34

P.U.P. H. Luxmal Tadeusz Głownia

B2.47

Panas Schody

B3.16

JÄGER-BUD

B3.05

DEANTE

D2.15

Prajo

D2.49

STYLISTIC CRISTAL

C3.17

SMART HOME CENTER

C2.07

Villa Glass Studio

B2.11

Fibero

C1.22

VALOR Jan Turaj

B3.36

Kryształowy Świat

B2.32

Gardeliving

C2.19

LIGNUMSOFT Adam Wileński

D1.12

MARCO-PLAST MAREK WIATR

D3.25

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "LEGS" SPÓŁKA Z OGRANICZO

D3.59

LAOLLA SP Z.O O

C2.14

BRACHOT-HERMANT

D1.30

Bevia

B2.42

"ITBUD" Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

B2.44

WOODPLAST Bartosz Redestowicz

B2.17

Nyquista Herse -omandytowa

C3.07

Le Meuble Ancien

C2.31

PPHU GLORMEB

C1.14

Lightonix

C3.31

GROMAR MARCIN GROTKOWSKI

D1.48

Parkiet Hajnówka

B2.33

Touch Point

C2.42

Aromas

C2.16

Alfa-Cer

B3.61

DUNIN

B2.45

TOKA HOME

C2.60

Agmar Drzwi Mariusz Pasztaleniec -omandytowa

B2.31

ILUMA CRYSTAL HERITAGE

C2.45

Marco Plast

D1.62

Katewell Katarzyna Rychlewska

B2.46

LEON WITAS

B2.62

METALOSYSTEM

B3.29

WSC WITOLD SZYMANIK I S-KAno

D2.30

DENKMAN

C3.59

Hydrosan

B2.35

Slate-Lite

D2.36

Nmc

B1.31

MP Form Maciej Sarnowski Piotr Szóstka cywilna

B3.38

Eko-Light Team

C2.08

Inter-decor Pro

C1.18

AGATA MEBLE

D2.16

Nest House Invest

C2.29

M-MARKET DECORATION

C2.33

Architype

D2.38

MAREK MARTYNOWSKI "RANKOR"

D2.32

M GROUPŚCI

D2.06

STARAX

D2.48

MAAN

D2.54

"ELEN"rani

D3.21

LAGUNA FABRYKA OKUĆ S A

B3.40

MELANSTARr

D2.41

Pamir

D3.05

REALITY

C2.27

EMIBIG S.C. cywilna

C2.05

Pracownia Światła Mariusz Pacholskiw

C3.61

KRAFT RAFAŁ BARTECZKO

B2.28

Studio93

D2.17

ADEZO

B2.30

Studio Prostych Form

D1.14

Olgran

D2.47

HARTMANN - TRESORE

F3.07

OSSKA DESIGN

E5.40

Tapicernia Bronisze

F3.18

Woody Wood

F1.17

CLUE STUDIOia

F2.17

Save the planetno

F1.18

Nanjing New Star Convention & EXhibition Co.,LTd.

C1.71

JW COMPANY James Wałęga

F3.08

LANO MEBLE

F4.10

PROSPERPLAST 1

F4.31

UNIQUE Karol Gniado

F2.16b

Emultimax

F5.09

Ligno Design Sp. z o. o

F4.09

Aurora Technika Świetlna Marzenna Zacharzewska

B3.44

Masters - Holding Radosław Koczwara/ TIMBART

E4.24

Ethere Dominika Antkowiak

E3.12

ENKEV POLSKA

E4.26

PIECE OF WOOD

F4.08

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

E3.10

NIRE

E4.12

TENTE

E4.28

PHU Grzegorz Bąk

E4.21

Sikorka- Marian Sikora

E4.34

FABRYKA TEXTUS SP Z O Oności

E5.33

VENTI Sp. Komandytowa -omandytowa

E3.07

Eurostyl

E4.11

Gdańska Fabryka Mebli

E5.25

Meblomax Jerczyńscy

E3.18

MATDESIGN

D1.05

AVAPOS

E3.22

Aj Fabryka Mebli

F5.07

Leszek Szymański ARTIN w spadku

F4.18

SELINI S.C. JOLANTA STARCZYK, ROBERT STARCZYK cywilna

E3.42

DESIGN4COMFORT

F5.29

DYWILAN

E4.31

DD2P

E1.14

EQUIRENT sp. z o.o.

F4.07

LOESCH + PARTNERZY

E3.05

"ASAR" AUTORSKIE STUDIO PROJEKTOWE Małgorzata Borzyszkowska - Dz

F2.18b

Euro-Light

C3.20a

YRKE

F5.05

KYLKO

E5.37

1980 Casa

E5.41

DREWMEX GROUP

E4.15

Palo Nero

E5.34

RONIC

D1.08a

KEMICHAL POLSKA

D3.31a

Ardeko

C1.30a

Famlight

C3.37a

PALETTE CAD

D1.08b

CIASNOCHA

C1.10a

Helmar

C2.21b

JWL

B1.52a

Alkri Light Krzysztof Ziółkowski

C3.05a

Aludom Design

C1.20a

ZEPTER INTERNATIONAL POLANDŚ

D1.40a

AC s.c.

B3.35a

MX Studio Artur Szymanek

D1.32a

GOLD GROUP Rafał Miśkiewicz

C2.47a

Pro-Interio Marcin Ostrowski, Andrzej Łyżwa

C3.43a

LE CREUSET

D3.19a

IDEA LED

C2.10a

Patryk Zając

B3.37a

OSPEL

C1.54a

CHENE SPÓŁKA CYWILNA ŻĄDLAK ROBERT, ŻĄDLAK ZOFIA

B3.06a

LEDIN Group

C3.19a

Limestone Ukraine

B1.36b

Flexiteek

B1.34b

PRZYWAŁA STONES

D2.40a

PHU PIXEL ŁUKASZ PASTUSZKA

C3.57b

Venezia Design Stefano Callegarowied

B1.44b

Dina-Teks LLC

B1.36a

COLORAMA

B3.31b

KATOLIK GROUP

A1.19

DEKRO MARCIN DUDCZAK

C2.49a

Folplast s.c cywilna

B1.25a

StudioSmart AGD-RTV SC. K.Ożóg-Malina, A.Malina cywilna

D1.42b

77 Roots

B3.20b

VinzerHome / Cookware Tradingia

D1.32b

Design Express Poland

D3.39a

Panelsite Mateusz Matera

C2.43a

FF TRADE

D1.10a

Profilitec

B1.08b

CDO CENTRUM DREWNA I OKLEINn

D2.12b

RA-LUX

C3.39b

rsminus

D1.38a

Wano Solutions

B1.38b

Chic Home

C1.36b

Jakóbczak Studio

D3.49a

MJJ WOOD MATEUSZ JAROSZ-JARSZEWSKI

B3.06c

WOFI POLSKA cywilna

C3.09a

GABER FGd

D1.10b

Rawa Trading

D1.47

TelForceOne

C1.06b

DEKORranic

B3.07a

SUN-GLASS Michał Gregotowicz

B3.57a

Wernicki Sławomir PPU "WEMAX"nazwa pełna:Przedsiębiorstwo Produk

D3.11a

Słoneczne Markizy cywilna

C3.39a

PPHU RESPOL

D1.34a

KBM / PARATO

C1.34a

El Amal

D3.11b

Decow

B1.21

Łukasz Kondraciuk Komplex Market

B1.07a

Rubio Monocoat Polska

B3.47

FATRA POLSKA

B3.11a

Interra

C3.53a

Tomasz Ziętek Lumi Stone Polska

B1.41

TOMA Tomasz Andrzej Warchołn

B1.42a

MILA

C1.40b

Marcin Paciorek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe P

B1.58a

Klink International

B1.40a

Solar Screen Polska

B1.34a

LODROM

B3.31a

LUTEC

C1.32a

Rafael Decoration

C2.43b

PERONDA GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

D3.43a

COMPLEX-SERWIS S.C. SYLWESTER LEŚNIK, ŁUKASZ PIECHOCKI

B3.50b

DUNAVOX

D3.33a

Parador GmbH

B1.42b

FORNIR LINE sp. z o.o.

B1.18

IMPERIUM SP. Z O.O.

B1.46

Vectis Switch

C2.44b

S-line Studio Sp. z o.o., Sp. k.

D2.12a

TUPAI POLSKA

B3.15

INELEKTRA

E3.02a

Wood Republic

E3.02b

ALLCOMP POLSKA

E5.18b

Galeria Konopi

C3.16b

ACKURAT ORNPLAST

D1.09b

Raycon

C3.08

Moi mili

E5.18d

FHU ARCHONT 2018 Danuta Parvi

C1.43a

Hadart

E1.04a

ADAMS Profile Elewacyjne

B1.27a

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dorota Starosta

E1.08b

SmartMaker Bartosz Świtoń

C3.72a

TMSYS

D3.38

Nowacore

F4.51b

Woodman

F2.07a

PATW Ltd

E5.07a

Effect Media Katarzyna Śliwa

D3.06c

GARDEN SPOT INT.

D3.58a

FDS SYSTEM

C3.38b

E BELLISSIMO HOME cywilna

E6.21

Unikatel Mirosław Sak

E5.07b

P.P.H. REMA

C1.27

ABAŻUR-DIZAJN Beata Wolska

C3.54

LIFTEMrani

D3.26

STOLARSTWO ANDREAS KAMPA

D3.18

SABA Dinxperlo

E6.16

ELE EKSKLUSIVE LIMITED EDITION Cezary Samujło

E6.04

ROMA ROBERT MAKAROWSKI I WSPÓLNICY

D1.05d

MARKISOL INTERNATIONAL LTD

C1.35e

Huta Szkła Artystycznego Sabina

E4.10a

DAMIAN FILIPCZAK

C1.11

Moranti

E5.18a

Felobater

D3.20a

INEA

B3.32

DARIUSZ KUSZKOWSKI DAREX

F4.52b

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa"AKCES-PLAST" Tomasz Kubasiak

E5.20a

APJ SYSTEMS

E2.05b

Małgorzata Schulz ULUM

F4.53

Dorota Śleziak Zakład Produkcyjno - Usługowy "Stolarstwo Eksport

E6.22

SOONAR

C3.16

TPI

D3.06a

MEBLE- STELMACH Dariusz Stelmach

F1.05

Oleh Pylypenko

C1.17

Egyptian European Company (EEC)

D3.56a

VACIK Iwona Niedziałkowska

E2.16a

BKCONCEPT

E2.12b

Rudolf Ostermann GmbH

D1.05C

Rfid Solutions

E5.18e

ZAMARAT

B1.27b

NULA Anna Milczanowska

E2.05a

ARTGLASS

C3.62

HE Argentum Sp. z o.o.

E2.14a

BAYRONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

E6.13a

"Przedsiębiorstwo Miral" Renata Pełszyk

B1.17

Yaroslav Dykun

F5.00a

Przystanek drewno Maciej Stanowski

F1.01a

Technistone

D1.15