BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW BRANŻY WYSTROJU WNĘTRZ.

Warsaw Home Furniture to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

meble warsaw home
Bizzarto meble

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Baza potencjalnych odwiedzających Warsaw Home Furniture to prawie 25 000 gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

meble pięknie proste
meble warsaw home

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw Home Furniture przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

zabudowa

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej
katalog uslug marketingowych

Profil odwiedzającego

  • Projektanci i Dekoratorzy Wnętrz
  • Architekci
  • Menedżerowie oraz właściciele firm projektowych
  • Właściciele i menedżerowie showroomów meblarskich
  • Firmy specjalizujące się w produkcji i dystrybucji akcesoriów dla domu
  • Klienci indywidualni
  • Właściciele i menedżerowie przedsiębiorstw spoza branży
Bizzarto meble